Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. aug
18:30
IF Lyseng
Vendsyssel FF
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:15
IF Lyseng
FA 2000
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. aug
17:30
IF Lyseng
Horsens Freja
Herrer Serie 3 - Efterår 2024 Pulje 41
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. aug
20:15
IF Lyseng
Fårvang IF
ØOB Oldboys 35 år 11:11 Efterår 24 Kreds 2
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
IF Lyseng
BMI
ØOB Oldboys 60 år 7:7 Efterår 24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
14. aug
20:15
IF Lyseng
Brabrand IF
ØOB Oldboys 40 år 11:11 Efterår 24 Kreds 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug
20:30
IF Lyseng (2)
Aarhus 1900
Herrer Serie 2 - Efterår 2024 Pulje 20
|
|||||||||||||||||||
16. aug
19:00
IF Lyseng
HOG Hinnerup
U14 Drenge Liga 4 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 646
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
IF Lyseng
FK Viborg
U15 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
IF Lyseng
Tjørring IF
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 712
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
IF Lyseng
ACFC
U11 Drenge A1 (14) 8M - Efterår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:15
IF Lyseng
ACFC
U16 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 466
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:15
IF Lyseng
Ry Fodbold
U13 Drenge Liga 2B (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 724
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:15
IF Lyseng
Stavtrup IF
U11 Drenge B2 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
IF Lyseng (4)
Fuglebakken KFUM (5)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:00
IF Lyseng
Haderslev FK
Kvindeserie Vest - Efterår 2024 Pulje 252
|
|||||||||||||||||||
17. aug
13:30
IF Lyseng
FC Horsens
U11 Piger A (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:45
IF Lyseng
VSK Aarhus
U12 Piger C (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 83
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:45
IF Lyseng (1)
Fuglebakken KFUM (4)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
17. aug
16:30
IF Lyseng (5)
Dynamo Petrobras
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 148
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
IF Lyseng
VSK Aarhus
U14 Piger Liga 2 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 924
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
IF Lyseng (1)
SGF/GUI
U12 Drenge C1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:15
IF Lyseng
AIA/Tranbjerg
U16 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - efterår 2024 Pulje 478
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
IF Lyseng
Aabyhøj IF
U14 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 - efterår 2024 Pulje 660
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:00
IF Lyseng
Roskilde
U19 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
18. aug
12:15
IF Lyseng
Odder IGF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 738
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
IF Lyseng (3)
Silkeborg B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 146
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:00
IF Lyseng
Oversidder
U15 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 861
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:30
IF Lyseng
AIA/Tranbjerg
U13 Drenge Liga 4 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 758
|
|||||||||||||||||||
18. aug
13:30
IF Lyseng
Hammel GF
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 529
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:15
IF Lyseng
Roskilde
U17 Drenge Divisionen 2024/25 Div
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:45
IF Lyseng (2)
FC Jura
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 313
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:45
IF Lyseng (2)
Aabyhøj IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Efterår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
18. aug
15:00
IF Lyseng
ASA, Aarhus
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 542
|
|||||||||||||||||||
18. aug
16:15
IF Lyseng (3)
Fuglebakken KFUM (1)
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 76
|